Technológie

VEĽKOPLOŠNÁ TLAČ

Vhodný doplnok reklamy realizovanej rezanou fóliou ponúka takmer neobmedzené tlačové možnosti na realizáciu aj tých najzložitejších motívov, či už sa jedná o klasickú fóliu, baner, alebo špeciálne materiály.

To, čo vytlačíte na bežnej kancelárskej tlačiarni vytlačíme pre Vás vo forme nálepky, reklamnej plachty, info tabule a samozrejme v plnofarebnej fotografickej kvalite v takmer neobmedzených rozmeroch.

Priemyselná potlač

Priemyselná potlač je realizovaná technológiami sieťotlače, tampoprintu, samolepiek a technických etikiet akéhokoľvek druhu, rozmeru a farebnosti. Pri dlhodobej spolupráci uchovávame prípravy k tlači (nasvietené sitá, štočky), to znamená, že pri opakovanom používaní prípravu neúčtujeme.

Disponujeme polo i automatickými zariadeniami na potlače a vieme kapacitne uspokojiť aj veľké objemy.

SIEŤOTLAČ

Sieťotlač ako technológia predurčená na textilné materiály, ale aj papier (napr. v podobe nástenného alebo stolového kalendára prípadne diára), pvc (napr.: igelitová taška, samolepiace etikety) s logom Vašej firmy. Tričko, polokošeľa, mikina sú štandartne odevy zamestnancov v práci, kde nesmie chýbať logo firmy a zároveň sú vhodným darčekom pre známych priateľov, či obchodných partnerov.

3D REKLAMA

Priestorová 3D reklama má veľké použitie a svojim nápaditým a zároveň decentným designom upúta zákazníka, alebo potencionálneho klienta. 3D nápisy či logá je možné tvarovať podľa priania zákazníka. Túto nápaditú reklamu je možné umiestniť do exteriéru aj interiéru. Využitie: firemné logá a nápisy na fasádach, reklamné nápisy do predajní, reklamné logá a nápisy pre výstavné stánky, nápisy a logá pre prezentačné akcie, dekorácie výkladov obchodov, dekorácie pre spopločenské akcie.

VÝŠIVKA

Reklamná strojová výšivka je trvanlivý a reprezentatívny spôsob umiestnenia loga a obrázkov podľa vlastného návrhu na textil. Prednosťou vyšitého textu, obrázka či loga je možnosť žehlenia, odolnosť chemického čistenia a stálofarebnosť. Výšivka sa aplikuje najmä na polokošele, košele, mikiny, bundy, pracovné odevy, deky, uteráky, župany a pod... . Cena kusu závisí do viacerých faktorov, najmä od počtu stehov, hustoty, veľkosti výšivky a počtu kusov, príp. ďaľších zvláštnych požiadaviek (výmena farby, balenie...)

SIGNMAKING

Reklama realizovaná fóliovým polepom umožňuje priamy kontakt so zákazníkom. Využíva sa najmä na označenie výkladov, firemných automobilov, ale aj štítkov a označení pre priemyselné potreby. Reklamné a iformačné tabule z rôznych materiálov v spojení so signmaking technológiami sa využívajú hlavne ako pútače vo forme billboardov, ako informačný systém v budovách, na označenie prevádzky alebo parkovacích miest.

ROTAČNÁ TLAČ

Motív je prenášaný na predmet pomocoju sieťotlačovej technológie. Rotačná potlač sa využíva na potlač valcových predmetov: poháre, hrnčeky, popolníky a iné. Jej výhodou je potlač predmetu po celom obvode a to viacfarebne.

TAMPOPRINT

Tampónová potlač je spôsob potláčania, ktorý vďaka pokračujúcemu vývoju silikónového kaučuku neustále naberá na význame. Tampón je vďaka vysokej elasticite vhodný na potlač najrôznejších materiálov a umožňuje tým potlač aj hrubo štruktúrovaných povrchov. Pomocou tampónovej potlače je možné potláčať materiály ako prírodného tak aj syntetického pôvodu: drevo, kov, sklo, keramika, plastové materiály, lakované povrchy. Je špeciálne vhodná na tvarované diely, ktoré sa s ťažkosťami alebo vôbec nedajú potláčať rovinne. Takisto aj ploché diely je možné takto racionálne a efektívne natlačiť.

Vďaka nášmu kvalitne vybavenému grafickému oddeleniu, vrátane výroby štočku, sa dokážeme v najkratšom čase pripraviť na požadovanú potlač.

POLEP ÁUT

Polep áut realizovaný rezanou alebo tlačenou formou je populárna a veľmi využívaná forma oslovenia zákazníkov. Najväčšou výhodou a prednosťou tohoto druhu reklamy je dynamika oslovovania. Auto sa presúva a dokáže tak osloviť veľké množstvo potencionálnych klientov a rôzne skupiny vo viacerých lokalitách.

SVETELNÁ REKLAMA

Zvýrazňuje a upozorňuje Vašich zákazníkov v tme, alebo v spleti veľkého množstva reklám. Nasvietenie alebo podsvietenie Vášho pútača, billboardu, firemného označenia skôr zaujme a priláka nových klientov a zaručí, že Vás spoľahlivo nájdu aj verní.

Svetelná reklama v exteriéri pomáha v orientácii, včas upozorní, zvýrazní značku, v interiéri podporí produkt a zaujme zákazníka.

TERMORAZBA

Termorazba je možnosť razby cez farebnú fóliu, alebo priamo bezfarebný logotyp ( slepotlačou). Táto technológia sa používa na potlač kníh, diárov, peňaženiek...

ŽIVICOVÉ SAMOLEPKY

Vyrábame živicové nálepky rôznych tvarov a veľkostí s použitím digitálnej tlače a sieťotlače. Etikety zhotovené touto technológiou sú pružné, zaručujú mechanickú odolnosť, odolnosť voči poškriabaniu, čistiacim prostriedkom a hlavne niekoľkoročnú farebnú stálosť aj proti ÚV žiareniu. Efekt optického lomu svetla upúta pozornosť na Vašu etiketu a dodá jej exkluzívny vzhľad.